Stores

Contact us

Neem gerust contact met ons op wanneer u een vraag hebt over onze collectie. Onze klantenservice staat u met plezier te woord.

Hoofdkantoor Groot-Brittannië
Vispring Limited
Ernesettle Lane
Ernesettle
Plymouth, PL5 2TT
Groot-Brittannië

Email: info@vispring.com
Telefoonnummer: +44 1752 366311

 

Klantendienst Europa
Vispring Limited Europe
Schuman Roundabout 2-4 Level 5&6
B-1040 Brussel
België

Email: infoeurope@vispring.com
Telefoonnummer: +32 2 403 3676
Fax: +32 2 403 3767

Benelux
Home Philosophies BVBA
Email: info@homephilosophies.com
Telefoonnummer: +32 14 282 232

Duitsland
Michael Frensch
Email: info@agentur-frensch.de
Telefoonnummer: +49 (0)177 2790056

Antje Kepplinger
Email: info@antjekepplinger.com
Telefoonnummer: +49 (0)177 2080724

Frankrijk
Diffusion FPG- Francois de Planchard
Email: fdeplanchard@diffusionfpg.fr
Telefoonnummer: +0622491029

Diffusion FPG- Pascal Girel
Email: pgirel@diffusionfpg.fr
Telefoonnummer: +0685188194

Italië
Cristiano Carlucci
Email: ccarlucci@vispring.eu
Telefoonnummer: + 39 335 8255531

Oostenrijk
Josef M. OSL
Email: vispring@agentur750.co.at
Telefoonnummer: +43 (0)676 506 00 62

Oost-Europa en Balkan
Riccardo Labate
Email: riccardo.labate@outlook.com
Telefoonnummer: +39 388 938 6660

Rusland, Oekraïne en Baltische staten
Diana Clemente
Email: d.clemente@dnkey.it
Telefoonnummer: +39 0423 1951063 / +39 (0)348 814 44 79

Scandinavië
Peter Gravgaard
Email: vispring.nordic@outlook.com
Telefoonnummer: +45 81 73 11 33

Spanje en Portugal
Jesus Sanchez
Email: jsanchez@vispring.co.uk
Telefoonnummer: +34 650 512 386

Zwitserland
Erre Consulting- Filipe Alegre
Email: falegre@erre.consulting
Telefoonnummer: +41 79 4539054